|  | 

Gotowanie i Kuchnia

Karma dla szczeniaków – Brzesko

Karma dla szczeniaków – Brzesko
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Dbając o naszego domowego przyjaciela, nie zapominajmy o prawidłowej i zbilansowanej diecie. Pies, w przeciwieństwie do innych zwierząt domowych potrzebuje dużej ilości minerałów i żelaza, aby dobrze funkcjonować i nie łapać infekcji.
Przede wszystkim powinniśmy dostosować dietę, do wieku naszego psa. Karma dla szczeniaków ma inne makroskładniki, niż karma dla dorosłych psów. Tą pierwszą kupujemy zazwyczaj do czwartego lub piątego miesiąca, a tą drugą w późniejszym wieku. Taki dobór żywienia sprawi, że choroby nie będą już zagrażały naszym pupilom, a ich żywotność będzie dłuższa.
Specjalistyczne karmy posiadają wyselekcjonowane składniki takie jak: wątróbka, która posiada dużo witamy z grupy D, żelazo niezbędne dla dobrego rozwoju, wapń, aby kości były mocne i zdrowe. Wybierając jedzenie dla pieska, nie sugeruj się ceną. Znana firma, to zasługa dobrego marketingu, niekoniecznie dobrych składników. Zawsze czytaj skład produktu, który kupujesz, a z pewnością Twój pies Ci się odwdzięczy zdrowym ciałem i lśniącą sierścią.

Pozostałe wpisy:

karma-dla-szczeniakow-brzesko

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kuchnia indyjska

    Kuchnia indyjska

    Kuchnia indyjska Wiele osób, które były w Indiach twierdzi, że najważniejszym powodem, dla którego w tym kraju można się z całą pewnością zakochać jest z całą pewnością kuchnia. A to dlatego, że jedząc indyjskie potrawy doświadczyć możemy naprawdę niezwykłej fuzji smaków i doświadczyć czegoś zupełnie innego, niż to, z czym stykamy się na co dzień

  • Świąteczne potrawy

    Świąteczne potrawy

    Świąteczne potrawy Świąteczne potrawy są bardzo charakterystyczne. Wszystko uzależnione jest jeszcze konkretnym świętem, który aktualnie następuje. Na pewno każdy chce się w odłowieni sposób przygotować. Potrawy dostosowywane na Boże Narodzenie, są dość specyficzne znane każdemu, kto tego rodzaju święta obchodzi. Są to przede wszystkim początkowo potrawy postne takie jak zupa barszcz czerwony z uszkami, pierogi