|  | 

Western chicken Olkusz

Kebab house Łódź

Kebab house Łódź
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Jedzmy kurczaki

Nie znam chyba nikogo, kto nie lubi dobrze zjeść. Musimy w końcu jeść, aby żyć. Nie może to jednak być byle co. Oprócz doskonałego smaku, wypadałoby aby nasze danie było również zdrowe. Nie możemy się objadać tłustymi daniami. Nie każdy gotuje w domu, ponieważ nie ma na to czasu. Sam osobiście znam bardzo dobrze kulinarne przepisy, ale nie zawsze mam czas aby je przyrządzić. Bardzo często odwiedzam różnego rodzaju knajpki. Restauracja przychodzi mi z pomocą, kiedy nie dysponuje dużą ilością czasu. Podobnie jak wielu ludzi mam swoją ulubioną restaurację i bardzo często tam wpadam. Moim ulubionym daniem jest wild chicken, czyli kurczak przygotowany w mistrzowski sposób. Drób zawiera bardzo mało kalorii, uważam zatem, że każdy z nas powinien jeść go bardzo często. Zawiera dużą ilość białka i można go przygotować chyba na milion sposobów. Wieprzowiny nie jadam prawie wcale. Odkąd postanowiłem zastąpić ją kurczakiem i warzywami schudłem ponad dziesięć kilogramów. Wszystkim polecam spożywanie dań drobiowych, ponieważ nie tylko są zdrowe, ale przede wszystkim bardzo pyszne.

kebab-house-lodz

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie Każdy niewątpliwie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak różnorodnym pod względem kulturowym kontynentem jest Europa. Oczywiście dotyczy to również kuchni, która inna jest dla każdego kraju, chociaż nie sposób również nie zauważyć, że tradycje kulinarne narodów zamieszkujących sąsiadujące ze sobą ziemie są dość podobne i znaleźć można wśród nich wiele wspólnych punktów.

  • Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie W większości współczesnych zamożnych krajów wyraźnie wzrasta zainteresowanie tematyką zdrowotną jak i rozumienie zależności między samopoczuciem i zdrowym organizmem a stylem i sposobem odżywiania się. Dietetycy mają dzisiaj mnóstwo zleceń opieki nad ludźmi, którzy nie potrafią racjonalnie wybierać składników i dań dla siebie, chętnie zamieniając samodzielnie przygotowane posiłki na jedzenie na