|  | 

Western chicken Olkusz

Nowy tarnogórski lokal

Nowy tarnogórski lokal
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dla mieszkańców miejsce dawnego ?Eldorado? powstał nowy lokal ?Czarny Pstrąg? w Tarnowskich Górach. Dla stałych bywalców jednak nie zmieniło się wiele, poza czasem który musieli czekać, zanim nowy właściciel zdecydował się na otwarcie swojego biznesu. W zewnętrznej części knajpy nie zmieniło się nic. Pozostały parasole, stoły, trochę zieleni i skromny plac zabaw dla naszych pociech. Wewnątrz lokalu przeprowadzony został delikatny lifting, aby czas spędzony w tym miejscu był przyjemniejszy. Jednak, dla osób które regularnie bywają tam od wielu lat dalej będzie to stare dobre Eldorado (które cieszyło się zresztą niezłą popularnością) a dla starszych bywalców po prostu Zbój (czyli nazwa lokalu z przed lat, jeszcze przed Eldorado). Aktualny Czarny Pstrąg jest lokalem idealnym na wieczorne spotkanie przy piwie, czy też aby obejrzeć ciekawy mecz. Do piwka można zamówić sobie drobne przekąski. Jednak w menu znajdziemy też pełne obiady, jednak ich dostępność (przynajmniej w przypadku wcześniejszego lokalu) była otwarta tylko w godzinach obiadowych.

Pozostałe wpisy:

nowy-tarnogorski-lokal

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie Każdy niewątpliwie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak różnorodnym pod względem kulturowym kontynentem jest Europa. Oczywiście dotyczy to również kuchni, która inna jest dla każdego kraju, chociaż nie sposób również nie zauważyć, że tradycje kulinarne narodów zamieszkujących sąsiadujące ze sobą ziemie są dość podobne i znaleźć można wśród nich wiele wspólnych punktów.

  • Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie W większości współczesnych zamożnych krajów wyraźnie wzrasta zainteresowanie tematyką zdrowotną jak i rozumienie zależności między samopoczuciem i zdrowym organizmem a stylem i sposobem odżywiania się. Dietetycy mają dzisiaj mnóstwo zleceń opieki nad ludźmi, którzy nie potrafią racjonalnie wybierać składników i dań dla siebie, chętnie zamieniając samodzielnie przygotowane posiłki na jedzenie na