|  | 

Western chicken Olkusz

Olej konopny

Olej konopny
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

olej-konopny-1Olej konopny jest znany jako świetny składnik codziennej diety. Smakuje doskonale, wzbogaca smak dań i dostarcza wielu składników odżywczych niebywale ważnych dla naszego ciała.

Okazuje się jednak, że jego miejsce jest nie tylko w kuchni. Warto umieścić go również w swojej… kosmetyczce. Olej konopny jest zbawienny, gdy nasza cera jest w złej kondycji.
Codzienne go stosowanie zapobiega przebarwieniom i niekorzystnym zmianom skórnym. Ze względu na wysoką wartość kwasów omega-3 olej konopny hamuje starzenie się naszej cery i zapobiega utracie jej sprężystości i świetlistości. Jest polecany dla osób z cerą tłustą i mieszaną, bo hamuje wydzielanie sebum i niweluje problem błyszczenia się twarzy. Jak widać, olej konopny zastępuje wiele kosmetyków, które możemy znaleźć w naszej kosmetyczce. Jego zaletą jest to, że nie jest wytworem koncernu farmaceutycznego, ale naturalną substancją, a takie przecież są dla naszej twarzy najlepsze.
Warto zastanowić się nad umieszczeniem tego produktu w swojej kosmetyczce.

Pozostałe wpisy:

olej-konopny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie

    Kuchnie europejskie Każdy niewątpliwie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak różnorodnym pod względem kulturowym kontynentem jest Europa. Oczywiście dotyczy to również kuchni, która inna jest dla każdego kraju, chociaż nie sposób również nie zauważyć, że tradycje kulinarne narodów zamieszkujących sąsiadujące ze sobą ziemie są dość podobne i znaleźć można wśród nich wiele wspólnych punktów.

  • Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie

    Gotowanie w nowoczesnym świecie W większości współczesnych zamożnych krajów wyraźnie wzrasta zainteresowanie tematyką zdrowotną jak i rozumienie zależności między samopoczuciem i zdrowym organizmem a stylem i sposobem odżywiania się. Dietetycy mają dzisiaj mnóstwo zleceń opieki nad ludźmi, którzy nie potrafią racjonalnie wybierać składników i dań dla siebie, chętnie zamieniając samodzielnie przygotowane posiłki na jedzenie na