|  | 

Western chicken menu

Pizzeria Łódź Widzew

Pizzeria Łódź Widzew
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Najlepsze mięso

Uwielbiasz smażone skrzydełka? A może preferujesz polędwiczki? Do tego koniecznie podane z dużą porcją frytek. Jeżeli tak, to jest Ci znana nie jedna restauracja serwująca kurczaka pod różną postacią.

Czy słyszałeś o Wild Chicken? Jeżeli marzy Ci się soczysty zestaw albo kubełek z frytkami oraz piwem to powinieneś się tam udać. Nie ma nic lepszego niż dobrze przyrządzone mięso z piwem.

Restauracja WIld Chicken to również gwarancja najwyższej jakości produktów. Często zdarza się, że mięso nie spełnia naszych oczekiwań, ale nie może się to wydarzyć w Wild Chicken. W tym lokalu nie ma miejsca na kompromisy. Mięso musi być najwyższej jakości tak samo, jak ziemniaczki, z których przygotowane są frytki.

Nie musisz obawiać się o sztuczne barwniki lub wzmacniacze smaku, które w wielu miejscach są często dodawane do dań. Te restauracja tego nie praktykuje. Wild Chicken wychodzi z założenia, że wartościowe jedzenie może smakować dobrze bez chemii.

Restauracja oferuje również niesamowite tortille w różnych rozmiarach. Jeżeli jesteś ich fanem, to będziesz dobrze wspominał pobyt w Wild Chicken.

Pozostałe wpisy:

pizzeria-lodz-widzew

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość Kolacja na specjalna okazję powinna być przede wszystkim przygotowana w odpowiednim guście. Wszystko oczywiście uzależnione jest od sytuacji i kwestii smakowych zaproszonych gości. Jeśli jest to kolacja we dwoje organizowana przy świecach, wówczas można wybrać znacznie bardziej obszerne menu, dostosowując je do smaku ukochanego czy też ukochanej. Jeśli jest to już zaproszenie

  • Oregano

    Oregano

    Oregano Oregano to roślina, która właściwie nazywa się lebiodką pospolitą. Należy ona do rodziny jasnowatych i żyje więcej niż dwa lata, wielokrotnie w tym czasie wydając nasiona. Lebiodka występuje głównie w Afryce Północnej, Azji i Europie. Spotykana jest również w Polsce, gdzie jest rośliną pospolitą występującą w całym kraju. Zwana jest również czasami dzikim majerankiem.