|  | 

Western chicken menu

Psychologia dieta

Psychologia dieta
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

psychologia-dieta-1Jedzenie nie jest tylko sposobem na zaspokojenie głodu, to sposób na sprawienie sobie przyjemności. Zjedzenie słodkiego batonika czy tłustej golonki od razu poprawia humor ale przede wszystkim otłuszcza narządy wewnętrzne i powoduje nadwagę. Dopóki nie uświadomimy sobie, że takie odżywianie i podejście do jedzenia nas zabija, nie przestaniemy ciągle sięgać po kolejne niezdrowe produkty. Pozytywne nastawienie do siebie, zrozumienia swoich słabości i problemów pomoże podjąć walkę z niezdrowym sposobem odżywiania i jego skutkami. Psychologia dieta pomoże zrozumieć przyczyny takiego stanu i wdrożyć nowe sposoby odżywiania, motywacja i wiara w siebie to podstawa sukcesu. Troska o swój stan psychiczny i fizyczny leży po naszej stronie, jeżeli potrzebujemy pomocy, wyciągnijmy rękę i sięgnijmy po nią. Nadwaga to więzienie, ogranicza i nie pozwala normalnie żyć, dlatego nie można pozwolić aby jedzenie przejęło kontrole nad życiem. Ustalenie zdrowej diety odpowiedniej dla konkretnego organizmu, pozwoli opanować napady głodu, objadania się przez cały dzień. Psychologia dieta to walka, w której można być wygranym, trzeba tylko do tej walki stanąć, powiedzieć sobie, że zmiana diety do lepsze i dłuższe życie.

psychologia-dieta

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość Kolacja na specjalna okazję powinna być przede wszystkim przygotowana w odpowiednim guście. Wszystko oczywiście uzależnione jest od sytuacji i kwestii smakowych zaproszonych gości. Jeśli jest to kolacja we dwoje organizowana przy świecach, wówczas można wybrać znacznie bardziej obszerne menu, dostosowując je do smaku ukochanego czy też ukochanej. Jeśli jest to już zaproszenie

  • Oregano

    Oregano

    Oregano Oregano to roślina, która właściwie nazywa się lebiodką pospolitą. Należy ona do rodziny jasnowatych i żyje więcej niż dwa lata, wielokrotnie w tym czasie wydając nasiona. Lebiodka występuje głównie w Afryce Północnej, Azji i Europie. Spotykana jest również w Polsce, gdzie jest rośliną pospolitą występującą w całym kraju. Zwana jest również czasami dzikim majerankiem.