|  |  | 

Western chicken menu Western chicken Olkusz

Western Chicken Łódź Bartoka

Western Chicken Łódź Bartoka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wild chicken Łódź

Jeśli szukasz fajnej knajpy, w której nie tylko dobrze zjesz, ale też miło spędzisz czas ze znajomymi to bez wątpienia powinieneś wpaść do Wild chicken. Ta niewielka, ale przyjemna restauracja o przyjaznej atmosferze serwuje pysznego kurczaka w wielu odsłonach. W menu znajdziesz między innymi zestawy (wild chicken, wild strips, wild wings) w normalnych lub powiększonych wersjach oraz kubełki ( wild taste, wild home, wild mix, skrzydełka BBQ) z kurczakiem w roli głównej w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego restauracja serwuje tortille ( dostępny zestaw oraz tortilla w wersji GIGA za 16,50). Istnieje również możliwość zamówienia skrzydełek lub polędwiczek na sztuki. Do dań można zamówić piwo, kawę oraz inne napoje. Lokal jest otwarty codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, w piątki i soboty 11:00 – 1:00, a w niedziele 12:00 – 22:00. Jeśli masz ochotę na pysznego kurczaka koniecznie wpadnij do Wild chicken Łódź i spróbuj naszych przysmaków oraz poleć ten lokal swoim znajomym!

Pozostałe wpisy:

western-chicken-lodz-bartoka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość

    Kolacja na uroczystość Kolacja na specjalna okazję powinna być przede wszystkim przygotowana w odpowiednim guście. Wszystko oczywiście uzależnione jest od sytuacji i kwestii smakowych zaproszonych gości. Jeśli jest to kolacja we dwoje organizowana przy świecach, wówczas można wybrać znacznie bardziej obszerne menu, dostosowując je do smaku ukochanego czy też ukochanej. Jeśli jest to już zaproszenie

  • Oregano

    Oregano

    Oregano Oregano to roślina, która właściwie nazywa się lebiodką pospolitą. Należy ona do rodziny jasnowatych i żyje więcej niż dwa lata, wielokrotnie w tym czasie wydając nasiona. Lebiodka występuje głównie w Afryce Północnej, Azji i Europie. Spotykana jest również w Polsce, gdzie jest rośliną pospolitą występującą w całym kraju. Zwana jest również czasami dzikim majerankiem.